Tahtakale'den Ne Alıp Satabilirim?

Tahtakale'den ne alıp satabilirim, sorusuna cevap arıyorsanız en doğru adrestesiniz. İstanbul Tahtakale'den toptan ürün satın almak isteyen bir çok Google kullanıcısı bu soruya net bir cevap arıyor. Soranzii.com en doğru cevabı sizler için hazırladı.

Tahtakale, adını hemen yakınında olan eski bir Bizans kalesinden alıyor. İstanbul Avrupa yakasında bulunan Eminönü'ne bağlı bir cadde ismi. Cadde üzerinde birbirinden farklı ürünler satan toptancılar bulunuyor. Tahtakale, sahile çok yakın bir konumda olduğu için Bizans döneminden itibaren ticaret alanı olarak kullanıldığı düşünülmektedir. Tarihi dokusunu koruyan bu cadde üzerinde bulunan toptancılardan toptan ürün alıp parkende satış yapabilmeniz mümkün.

Tahtakale'ye gitmek için öncelikle Eminönü'ne gitmeniz gerekmektedir. Eminönü iskelesi ve Tarihi Mısır çarşısına çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Yaşamakta olduğunuz semte göre vapur, otobüs ve metro kullanarak gitmeniz mümkün.

Tahtakale'den Ne Alıp Satabilirim?

Tahtakale caddesi üzerinde gezdiğinizde bir çok toptancı karşılaşabilirsiniz. Günümüzde internet üzerinden satış yapmakta olan mağazalarda bulunmaktadır. Plastik ürünler, giyim, elektronik eşyalar, aksesuarlar ve daha fazla ürün çeşidini toptan satın alabileceğiniz dükkanlar ile dolu.

İlgili içerik : Evde Kendim Ne Yapıp Satabilirim?

 1. Ahşap, Plastik ve Zeka Oyuncakları
 2. Plastik Eşyalar
 3. İç Giyim
 4. Fantezi Giyim
 5. Kot Pantolon
 6. Bayan Giyim
 7. Kırtasiye Ürünleri
 8. Toptan Şemsiye ve Yağmurluk
 9. Toptan Kumaş
 10. İş Eğitim Malzemeleri
 11. Spor Ürünleri ve Malzemeleri
 12. Hırdavat Ürünleri
 13. Kol Saati
 14. Duvar Saati
 15. Tablolar
 16. Hediyelik Eşyalar
 17. Süs Eşyaları
 18. Ayakkabı
 19. Terlik
 20. Tohum, Çiçek, Bitki ve Ağaç
 21. Nikah Şekeri
 22. Evcil Hayvan Malzemeleri
 23. Kolye, Küpe vb Aksesuarlar
 24. Gıda Ürünleri
 25. Elektronik Eşyalar
 26. Temizlik Malzemeler
 27. Çanta
 28. Cüzdan
 29. Çorap
 30. Duvar Kağıdı

Oyuncak

Tahtakale'den ne alıp satabilirim sorusuna ilk olarak oyuncak cevabını verebiliriz. Bir çok iş hanında Ahşap oyuncak, zeka oyuncakları ve plastik oyuncaklar bulunmaktadır. Oyuncak denildiğinde akla çok fazla seçenek gelmediğini düşünüyorsanız yanılırsınız.


Eğitici oyuncaklar, bebek oyuncakları, uzaktan kumandalı oyuncaklar, kutu oyunları ve daha bir çok farklı kategori altında 100'lerce farklı ürünü bu dükkanlardan satın almanız mümkün. Ayrıca promosyon oyuncaklar için baskı yaptırmakta mümkün.

İlgili içerik : Ucuza Alıp Pahalıya Satılan Ürünler

Plastik Ürünler

Plastik malzeme denince aklınıza ne geliyorsa Eminönü'den satın almanız mümkün. Plastik kova, plastik saksı, çöp kovası, mutfak gereçleri, sandalye, masa, maldan, çerçeve ve daha fazlası. Özellikle bir milyoncu olarak isim verilen dükkanlar bu tarz ürünleri Tahtakale'den toptan satın alarak parkende olarak kendi dükkanlarında satışını yapmaktadır.


<,>

İşletmelere uygun plastik raf, sepet ve taşıma kutularını, restoranlar için plastik paketleme kapları, çatal ve kaşıkları özel baskılı olarak mağazalardan temin edebilirsiniz.

Giyim

Tahtakale'den giyim ürünleri alıp satabilirsiniz. Giyim denince akla bir çok farklı ürün geliyor ve hepsini bulmanız mümkün. Tayt, kot pantolon, fantezi iç giyim, bayan iç çamaşır, erkek iç çamaşır, çocuk iç çamaşır, çocuk kıyafetleri, tshirt, kazak ve çorap başta olmak üzre her türlü giyim ve kıyafet ürününü satın almanız mümkün.


Ayrıca işletmeler için özel iş kıyafetlerini üreten mağazalar bulunmaktadır. Yemek firmaları, fabrikalar, ve inşaat sektörü başta olmak üzre her iş koluna özel üretim ve baskılı iş kıyafeti için uğramanızı tavsiye ederim.

Hediyelik ve Süs Eşyaları

Hediyelik eşya denildiğinde akla çok farklı ürünler geliyor. Çoğu Çin'den getirilen bu ürünleri Tahtakale'den toptan olarak satın alabilirsiniz. Sevgiliye, arkadaşa, babaya, anneye kardeşe uygun 100'lerce farklı hediyelik eşya satan dükkanlar bulunmaktadır.

Dekoratif süs eşyaları, mini küreler, müzik kutuları, kişiye özel hediyeler ve daha fazlası. Benim en çok ilgimi çeken ürün Patlayan aşk kutusu oldu. Toptan almak istediğimizde adeti 1 lira olan bu ürün internet üzerinde parkende 50 lira'dan satılmakta.

İlgili içerik : İnstagram'da Trendyol Reklamı Yapanlar Ne Kadar Kazanıyor?

Çorap

Tahtakale'de çok farklı modellerde çorap satışı yapılmakta. Kadın, erkek ve çocuk modelleri olmak üzre farklı fiyatları bulunuyor. Birinci kalite çoraplar adet üzeri hesaplanırken defolu ürünler çok uygun fiyata kiloyla satılıyor.


Bugün semt pazarlarında satın aldığınız çorapların tamamı neredeyse Tahtakale'de toptan satıcılar tarafından temin ediliyor. Son yıllarda çok moda olan karakter motifli çoraplardan her dükkanda bulmanız mümkün. Toptan çorap alıp parkende satmak istiyorsanız Tahtakale'ye kesinlikle uğramalısınız.

İlgili içerik : Ücretsiz Blog Açmak Para Kazandırır mı?

Toptan Şemsiye ve Yağmurluk

Kışın en çok satılan ürünlerin başında şemsiye ve yağmurluk bulunuyor. Yağmur birden bastırdığında şemsiye satıcıların sokaklara çıktığını kesinlikle görmüşsünüzdür. Bu şemsiyelerin tamamı Tahtakale'den toptan olarak satın alındıktan sonra parkende olarak sokaklarda satılıyor.

Ayrıca küçük işletmeler kırtasiye, bir milyoncu, bakkal ve semt pazarlarında şemsiye ve yağmurluk satıldığını görmüşsünüzdür. Toptan şemsiye satın almak istediğinizde modele göre fiyatı değişmektedir. En uygun fiyatı 7 lira olan modelden minimum 100 adet satın almanız gerekiyor.

Tahtakale Toptan Çantacılar

Çanta denince akla ne geliyorsa Tahtakale'de bulmanız mümkün. Okul sırt çantası, bayan çantası, pazar çantası, bilgisayar çantası, valiz vb. çanta ürün ve modellerini bulabilirsiniz.

Çantacılarda ürünler toptan satılıyor. 5 liradan başlayan küçük çanta modellerinden adeti 1 lira olan daha büyük ve daha kaliteli çanta modellerini bulmanız mümkün. Benim toptancılarda görmüş olduğum tüm çanta modelleri internet sitelerinde parkende olarak satılıyor ve kar marjı çok yüksek.

Tahtakale'den ne alıp satabilirim sorusuna cevap bulabileceğiniz makalenin sonuna geldik. Daha fazlası için lütfen takipte kalın.

Önceki Gönderi Sonraki Gönderi
2 Yorum
 • Kereviz
  Kereviz 27 Haziran 2022 01:51

  Tahtakale'ye bugün kendim gittim ve toptan ürün satın almak için araştırma yaptım. Dolar kuru ile birlikte maliyetler ciddi anlamda yükselmiş. Önce kıyafet işine girmeyi düşünüyordum ama Tahtakale'de bulunan oyuncakçıları dolaşınca kararım değişti. Tahtakale'den toptan oyuncak aldım ve şimdi internetten satmayı deniyorum.

 • Yasir
  Yasir 11 Kasım 2022 11:38

  Nasıl gidiyor satış işleri

Yorum Yaz
comment url