Pi Network Coin Nedir?

Pi Network Coin nedir ve hakkında sıkça sorulan sorulara cevap bulabileceğiniz detaylı bir içerik sizleri bekliyor.

Pi Network uygulaması hakkında objektif görüşlerimi sunacağım. Bu bir inceleme içeriği yani boş yere övüp reklam yapmıyorum ya da haksız yere kötülemiyorum. Ben tecrübelerimi anlatayım kullanıp kullanmamaya siz karar verin.

Pi network platformunu inceledim ve kullandım. En sade biçimde anlatacağım. Uygulamayı indirmek isterseniz linki Google üzerinden aratıp bulabilirsiniz. Bu arada bloğuma abone olmayı ve E-posta bildirimlerine kayıt olmayı lütfen unutmayın.

Pi Network Coin Nedir?

Pi Network hem İOS hem Android ortamında çalışan bir mobil uygulama. Pi Coin madenciliği yapmak için günde sadece bir kere giriş yapıyorsun, ek olarak referansınız ile davet ettiğiniz her kullanıcı için bir Pi Coin kazanıyorsunuz. 3 gün boyunca kazım yaptıktan sonra yeni özellikler açılıyor.

Uygulamaya çağırdığınız  aktif arkadaşınızı güvenlik çemberi adı verilen listenize davet ediyorsunuz. Bu kişiler de sizin kazanç katsayınızı arttırıyor ve nispeten daha çok kazanmaya başlıyorsunuz.

Pi Coin Nedir?

Pi coin nedir sorusuna şu an için dijital para, kripto para diyemeyiz. Herhangi bir borsada, herhangi bir markette işlem görmüyor. Çünkü henüz kendi ana lok zincirlerine geçmiş değil. Pi coin tıptı Stellar gibi aslında madenciliği yapılamayan bir varlık.

Fakat madencilik simülasyonuna sahip. Bunun da sebebi de tabi ki bir topluluk oluşturmak ve bu varlığı tabanda yaymak. Kısacası kullanıcı sayısını arttırmaya çalışıyor. Bir değer arz edebilir hale getirmek, fakat daha yolu çok uzun.

Pi Network kullanmak isteyenler için iyi haber şu, kolay kripto para kazanmak isteyen arkadaşların tamda hayal ettiği gibi sadece uygulamadaki bir butona basarak coin kazana biliyorsunuz. Kötü haberse kazanılan pi coinleri şimdilik hiç bir maddi karşılığı yok. Yani 1 Pi Coin eşittir 0 Dolar.

Peki neden herkes bu uygulamayı kullanıp referans kazanıyor. Çünkü Bitcoin'de bir zamanlar değersizdi ama sonra bak ne oldu şimdi düşüncesi var. Arkadaşlar en büyük yanlış Bitcoin ile diğer coinleri bir tutmaktır.

Bitcoin çok sağlam bir sisteme ve alt yapıya sahip arz ve talep dengesi sürekli değişen bildiğiniz sağlam ekonomik varlık. Bitcoin gerçek bir dijital paradır ve kripto para budur. Pi Network Coin ve benzeri uygulamalarsa genellikle bir ya da birkaç projeye finansman sağlamak için geliştirilmiştir. Çoğu bir süre sonra yok olur. Ya da tamamen değersizleşir.

Bunlardan bazıları kripto para piyasalarına girerse en azından buralarda arz oranı gibi önemli bilgileri edinip ona göre yatırım stratejisi belirleyebilirsiniz. Maalesef Pi Network'te bunu bile göremiyoruz.

Pi Network Coin Nasıl Kayıt Olunur?

Pi Network uygulaması hali hazırda piyasaya girmemiş dahi olsa da neredeyse hiç emek harcamadan ileride para ve kripto para kazanma vaadi veren bir uygulama. Bu uygulamaya kayıt olmak ve Pi Coin biriktirmek çok kolay.

İlgili içerik : Pi Network KYC Doğrulaması Nasıl Yapılır?

Android telefonlar için Google Play, iOS telefonlar içinse App Store üzerinden Pi Network uygulamasını indirmeniz ve kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt işlemi sırasında gerçek ad ve soy adı kullanmanız ileride yapacak olduğunuz KYC doğrulaması ve biriktirdiğiniz Pi Coinlerin piyasaya girdikten sonra Kripto para olarak kullanabilmeniz için gereklidir.

Pi Network Coin uygulamasına kayıt sırasında sizden bir referans isteyecektir. Referans kodu olmadan kayıt olmanız mümkün değil. Sizlerde benim Pi hesabıma ait olan "tmr90" referans kodunu kullanabilirsiniz.

Pi Network Coin Uygulaması Madencilik için Telefonu Kullanıyor mu?

Pi Network kripto para madenciliği için kazım yaparken telefonunun işlemcisini kullanıyor mu sorusunun cevabı çokça merak ediliyor. Şu an için kullanmıyor. Telefondan bir tek tuşa basarak sadece sunuculara kazım başlatma emri veriyoruz, aslında ortada bir kazım yok. Bu kazım tamamen simülatör, kazım hissi veren bir sayaç.

İlgili içerik : Pi Network Kurucusu Kimdir?

Telefon kapalıyken Pi Kazanılıyor mu?

Telefon kapalıyken de eğer Pi network coin madenciliği kazım butonuna 24 içinde bastıysanız Pi kazanabiliyorsunuz. Her 24 saatte bir butona basmayı unutmayın. Butona bastıktan sonraki 24 saat telefonunuz tamamen kapalı olması, İnternet olmaması ya da uygulamanın kapalı olması Pi coin kazanmanıza engel değil.

Pi Network Coin nedir ve hakkında sıkça sorulan sorular hakkında hazırlamış olduğumuz içeriğin sonuna geldik. Daha fazlası için takipte kalmayı unutmayın.

Önceki Gönderi Sonraki Gönderi
1 Yorum
  • İbrahim
    İbrahim 27 Haziran 2021 10:31

    Davet Kodum: ibrhm11 . Referans kodu olmadan üyelik kabul etmiyor. Telefonunuza herhangi bir zararı yok telefon kapalı olsa dahi çalışmaya devam eden bir uygulama bu nedenle denemeye değer bir kaybınız yok tek yapmanız gereken günde 1 defa uygulamaya girip aktif olduğunuzu belli edecek bir butona basmak sayacı var sayaç dolunca basıyorsunuz. ileride kazanılan pi ler benim diyebilmeniz için telefon ve facebook doğrulaması yapmanız gerekiyor. piyasaya girince keşke dememek için deneyin. Referans Kodu: ibrhm11

Yorum Yaz
comment url