Pi Network Ne Zaman Değer Kazanacak?

Pi Network ne zaman değer kazanacak, borsaya girecek, borsaya girdi mi soruları oldukça fazla duyuyoruz.

Pi Network ile ilgili yapılan haberleri incelediğinizde 1 Pi Coin = 100$ dolar olacak gibi arkası boş ama bol keseden sallayan içeriklere kesinlikle denk gelmişsinizdir. Pi Network, 14 Mart 2019'da 3 arkadaş tarafından kuruldu ve 1 yıl sonunda yaklaşık 60 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda.

Kullanıcılar Pi Network uygulamasına referans kodu sayesinde üye olabiliyor ve uygulama içindeki bulunan yıldırım simgesine 24 saatte bir defa basarak kazım simülatörünü devreye sokarak coin kazanabiliyor. Peki Pi Network ne zaman değer kazanacak, Pi Network ne zaman borsaya girecek?

Pi Network Ne Zaman Değer Kazanacak?

Pi Network ne zaman değer kazanacak sorusuna içeriği oluşturduğum tarihte net olarak şunları söyleyebilirim; İleride borsalarda alınıp satılacak hale gelir mi bir değer arz eder mi? Şu anda buna yanıt vermek çok zor. Çünkü kullanıcılar gelişmeler hakkında pek fazla bilgilendirilmiyor.

Belki sessiz sedasız kaybolup gider ya da az da olsa değer kazanarak yoluna devam eder. Fakat arkadaşlar kesinlikle Bitcoin ile kıyaslamayın. Pi Network Coin'in Bitcoin gibi olabilmesi için çok talep görmesi ve yatırım alması gerekir. Piyasaya da doğrudan 10 dolardan 100 dolardan gireceğini sakın düşünmeyin  1 Cent'ten girmesi bile şuan için hayal gibi duruyor.

Pi network borsaya girecek mi diye bekleyenler için yine de iyi bir haberim var. Pi Network uygulamasını kullanan arkadaşlar taş atıp kolunuz yorulmuyor. Sadece günde bir kere uygulamaya girerek, yani neredeyse hiç emek harcamadan Pi Coin kazanmanız mümkün.

Pi Network kurucularına " Pi'nin ne zaman bir değeri olacak? Ne zaman Pi'yi gerçek paraya çevirebileceğim " sorusu yöneltilmiş ve verilen cevap tam olarak şu şekilde.

İlgili içerik :Pi Network KYC Doğrulaması Nasıl Yapılır?

  • Pi sahipleri varlıklarını ya Pi pazarı üzerinde ürün veya hizmet satın alarak, ya da Euro Dolar vb. itibari paralar ile takas ederek "gerçek" paraya dönüştürebilir.
  • Sahip olduğunuz Pi ile direkt olarak ürün veya hizmet satın almak. Pi Network, üyelerinin Pi harcayarak ürün ve hizmet satın alabilecekleri bir p2p (eşler arası) pazar oluşturuyor. Uygulama içi bu transferleri deneyimlemeye 2019 4. çeyreğinde başlamayı hedefliyoruz.
  • Pi'ye itibari paralar ile takas etmek. Binance, Coinbase, Kraken vb. kripto para borsalarının Pi'yi ne zaman listeleyeceği Pi kurucu takımının elinde olan bir şey değildir fakat mainnet’e geçeceğimiz projenin 3. aşamasında Pi takas edilebilir duruma gelecektir. Bu noktada borsalar Pi'yi listelemeye karar verebilirler. Bu sırada Pi'nin kurucu takımı 3. aşamaya ulaşmak üzere teknik yol haritasını projeye adapte etmeye odaklanmıştır.

Bu açıklamadan da anladığımız üzere Pi Network kurucuları ileri tarihler içinde Pi Coin'nin kripto para borsasına girmesi için elinden geleni yapıyor. Ama yine de net bir tarih vermek imkansız.

Pi Network Coin Kaç TL?

Pi Coin kazanabiliyoruz ama insanın aklına pi network coin kaç tl, pi network borsa değeri ne kadar soruları ister istemez akla geliyor. Şu an için 1 Pi Coin = 0 lira ediyor. Yani piyasa değeri yok. Borsada karşılığı yok.

İlgili içerik : Pi Network'un Kurucuları Kimlerdir?

Şuan Pi Coin'nin Türk lirası ya da Dolar karşılığı olmaması ileride de aynı durumda olacağı anlamına gelmez. Dünyada yaklaşık 60 milyon aktif kullanıcı olan ve 2019 yılında daha çok yeni bir Kripto para adayından bahsediyoruz. İleri zamanlar için neredeyse hiç emekle iyi kazanç edebileceğiniz bir kripto para olabilir.

Bakın Pi Network kurucuları Pi'nin değeri nedir sorusunu tam olarak şöyle cevaplıyor.

  • Bugün Pi 2008 yılındaki Bitcoin gibi 0 Dolar / Euro / TL vs.dir. Pi'nin değeri ağın üyeleri tarafından sunulan zaman, ilgi, ürün ve hizmetler ile desteklenecek.
  • Pi üyeleri bahsedilen bu değer, ürün ve hizmetleri ortak bir para birimi etrafında toplayarak genellikle bankalara teknoloji devlerine (Facebook, Amazon vb.) ve aracı kurum ve kuruluşlara giden finansal değeri ele geçirecektir.
  • Bugün bu para birimini dağıtıp topluluğu oluşturarak ve güvenliğini sağlama alacak teknolojiyi geliştirerek bu dijital para birimi ve pazarın altyapısını hazırlıyoruz.

Bu açıklamadan da anladığımız üzere Pi Coin'in zaman içinde değerlenmesi için her türlü adım atılıyor. Pi Network ne zaman değer kazanacak, borsaya ne zaman girecek sorusuna yalan vaadler satmadan dürüst şekilde cevap verdiğim içeriğin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Daha fazlası için lütfen soranzii.com'u takipte kalın.

Önceki Gönderi Sonraki Gönderi
Yorum yok
Yorum Yaz
comment url