Colony (CLY Token) Nasıl Alınır?

 Colony token nasıl alınır sorusuna cevap arıyorsanız en doğru adrestesiniz. Colony (Cly token) daha piyasaya çıkmadan kendinden çokça söz ettirmeye başladı. Nedir bu efsanevi colony token kısaca bahsedelim.


Colony merkeziyetsiz borsadan Nasıl Alınır?
Colony Token Nasıl Alınır?

Colony sitesine girdiğinde topluluk odaklı olduğundan bahsediyor. Colony, geleneksel yatırım şirketlerinin blockchain'e uyarlanmış halidir. Colony token için kısaca blockchain yatırım şirketidir demek yeterli olacaktır.


Colony elindeki fonlar ile bazı yatırımlar yapıyor ve bu yatırımlardan elde ettiği kazançları cly token stake edenler ile paylaşıyor. Avalauch ekosistemi üzerinde yaptığı yatırımlar ile ekosistemi hızlandırmaya ve kazanç sağlanmaya çalışıyor. Cly token'dan kısaca bahsettiğimize göre makalemizin asıl konusu olan colony token nasıl alınır bundan bahsedelim.


Colony token nasıl alınır?

Colony token satın alıp stake ederek kazanç elde etmemiz için, cly tokenları merkeziyetsiz borsalar üzerinden satın alarak, "www.colonylab.io" sitesinde bulunan "Launch App" sekmesinde stake etmemiz gerekiyor.

Colony token'ı satın almak ya da satmak isterseniz "app.pangolin.exchange" ya da "traderjoexyz.com" adreslerine girerek Metamask cüzdanınızı bağlayarak işlem yapmanız gerekmektedir. 

Cly Token Nasıl Alınır?
CLY Token Merkeziyetsiz Borsalardan Nasıl Alınır?

Biz bu içerikte Avalance ağının ilk merkeziyetsiz borsası olan Pangolin üzerinde CLY token nasıl alınır onu göstermeyi tercih ettik. Web sitesine girdikten sonra sağ üst köşeden MetaMask cüzdanını bağlıyoruz. Takas kısmından üstte AVAX altta ise CLY token'ı seçtikten sonra takasla butonuna tıklayarak işleme devam ediyoruz.

Eğer MetaMask cüzdanına sahip değilseniz kurulum ve kullanım için aşağıda paylaşmış olduğum linklerden gerekli içeriklere ulaşabilirsiniz. Cly token merkeziyetsiz borsalardan nasıl satın alınır adlı içeriğin sonuna geldik, daha fazlası için lütfen bizi takip etmeyi unutmayın.

Önceki Gönderi Sonraki Gönderi
Yorum yok
Yorum Yaz
comment url