Binance Nasıl Kayıt Olunur?

Binance nasıl kayıt olunur sorusuna bu içerikte en detaylı cevabı bulabilirsiniz. Binance ve BinanceTR kripto para borsasına üye olma işlemini adım adım birlikte gerçekleştiriyoruz.

Binance, çeşitli kripto para alım-satım platformudur. Gerçekleşen işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. İçeriği oluşturduğumuz tarihte ortalama günlük kullanıcı sayısı 113 milyon olduğu tahmin ediliyor. Binance borsasında bir gün içinde gerçekleşen hacim ise 15 milyar dolar.

Şimdi hepbirlikte, Binance kripto para borsasına ücretsiz şekilde nasıl üye olunur ve hesap oluşturulur adım adım öğrenelim.

Binance Nasıl Kayıt Olunur?

Binance borsası küresel çapta hizmet vermektedir. BinanceTR borsası ise ülkemizde yaşayan kullanıcıların banka havale işlemlerini gerçekleştirebileceği ve sonra dilerse Binance borsasına aktarabileceği yerel kripto para borsasıdır. Eğer daha önce kayıt oluşturmadıysanız, her ikisine de aynı adımları izleyerek kayıt olmanızı tavsiye ederim.

İlgili içerik : Binance KYC Nedir? Nasıl Yapılır?

  • BinanceTR ücretsiz hesap oluşturma sayfası: https://www.trbinance.com/account/signup
  • Binance ücretsiz hesap oluşturma sayfası: https://accounts.binance.com/tr/register

Kayıt işlemini mobil uygulamadan gerçekleştirebilir ya da bilgisayar tarayıcısı üzerinden gerçekleştirilen yeni üyeliği mobil uygulama üzerinden kullana bilirsiniz.


  • Binance ücretsiz kayıt olun sayfasına giriş yapın. E-posta ve cep telefonu bilgilerini doldurduktan sonra en az 8 karakterden oluşan büyük harf, küçük harf ve rakam içeren parola oluşturun.

  • Ad, Soyad, Doğum tarihi, Vatandaşlık bilgileri ve TC kimlik numaranızı girdikten sonra Açık Rıza Beyanını okuyun ve Binance üyelik oluşturmaya karar verdiyseniz 'Hesap Oluştur' butonuna tıklayın.
  • Verilen bilgilerin doğru olması Banka hesabından Binance borsa hesabına para aktarmak için gereklidir.
  • Telefon ve E-mail adresinize gönderilen hesap doğrulama kodlarını onaylayın.

Tebrikler, Binance kayıt işlemi tamamlandı. Binance nasıl kayıt olunur sorusuna cevap bulabileceğiniz içeriğin sonuna geldik. Daha fazlası için bizi sosyal medya hesaplarından takip etmeyi unutmayın.

Önceki Gönderi Sonraki Gönderi
Yorum yok
Yorum Yaz
comment url