Hoppers Game (FLY) Coin Nedir? Nasıl Oynanır?

FLY coin nedir ve Hoppers Game nasıl oynanır, sorularına cevap bulacağınız detaylı bir içerik sizleri bekliyor.

Avalanche blok zinciri üzerinde çalışan ve oyunculara para kazandıran 10.000 adet benzersiz kurbağa NFT'leri ile tanışın. Hoppers Game, tasarımı ve oyun içi ekonomisiyle bir çok yatırımcının dikkatini üzerine çekmiş durumda. 11 Mart 2022'de 7 dakikadan kısa sürede 10.000 Hopper NFT basıldı ve artık onlar aramızda.

Altı farklı maceraya Hoppers NFT'leri göndererek sinek yakalamaya hazırlanın. Sineklerin hepsi birer FLY coin, ne kadar çok yakalarsan o kadar çok kazanırsın. Tüm detaylar için lütfen okumaya devam edin.

FLY Coin Nedir?

FLY, Hoppers Game'in oyun içi ekonomisinin neredeyse merkezinde yer alan ana token'dir. Şunu baştan söylemeliyim, oyun içi market satışlarında AVAX coin kullanılmaktadır bu bazılarına göre negatif olarak görülse de oyun içinde FLY token için biçilen 5 büyük bir rol bulunmaktadır.

 • FLY coin kazanmak için Hoppers'leri maceraya gönder.
 • Hoppers'in adını değiştirmek için 100 FLY öde.
 • veFLY kazanmak için FLY stake et.
 • Hoppers'e lvl atlatmak için FLY öde.
 • Tadpole yetiştirmek için FLY harca.

Oyun şuan çok erken aşamada ve yol haritasını incelediğimizde FLY coin için daha fazla kullanım alanı geleceğini görebiliyoruz. FLY sınırsız maksimum arza sahip ve içeriği oluşturduğumuz tarihte dolaşımda 16 milyon adet FLY bulunuyor.

Hoppers Game Nasıl Oynanır?

Hoppers Game, oyuncuların benzersiz 10.000 adet NFT'lerini FLY coin kazanmak için maceralara gönderdikleri NFT PlaytoEarn oyunudur. Oyunda şu anda 6 adet macera bulunmaktadır. Macera türlerine katılmak ve FLY coin kazanmak Hoppers'in niteliklerine ve seviyesine bağlıdır. Hoppers NFT nitelikleri ve seviyesi maceraya katılmanızı ve kazancınızı etkileyen önemli bir unsurdur.

İlgili içerik : MetaDerby (DYB) Coin Nedir? Nasıl Oynanır?

Hoppers Game resmi web sitesini daha yakından tanıyalım. www.hoppersgame.io adresine girdiğimizde 6 farklı sayfayla karşılaşıyoruz.

 • Mint: Hoppers NFT'lerin mint edildiği sayfa. 10.000 adetle sınırlıydı ve artık Mint edilmiyor.
 • My Hoppers: Hesabınıza ait Hoppers'ları toplu olarak bu sayfa üzerinde görüntüleye bilirsiniz. Oyun içi tüm gerekli bilgiler bu sayfada bulunuyor.
 • Advantures: bu sayfa üzerinden Hoppers'leri maceralara gönderip stake ediyoruz ve FLY coin kazanıyoruz. ( daha fazla bilgi için maceralar ve gereksinimleri inceleyin.)
 • Voting: FLY coin stake ederek veFLY kazandığımız ve bunlarla oy verdiğimiz sayfa. Verdiğiniz oylar ile hangi maceradan daha fazla FLY coin kazanılması gerektiğine karar veriyorsunuz.
 • Market: Hoppers ve Tadpoles NFT'lerin alınıp satıldığı sayfa.
 • Docs: Oyun içi mekaniklerin tüm detaylar bu sayfada bulabilirsiniz.

Hoppers Nft'lerin 5 farklı niteliği bulunmaktadır. Bunlar; Strength, Agility, Vitality, Intelligence, Fertility. Katılacağınız macera ile Hoppers'in nitelikleri ve lvl seviyesinin gereksinimleri sağlaması gerekmektedir. Aşağıdaki tablodan detayları inceleye bilirsiniz.

Maceralar Gereksinimler
Pond: Birincil nitelik Strength, seviye gereksinimi yok.
Stream: Birincil nitelik Agility, seviye gereksinimi yok.
Swamp: Birincil nitelik Vitality, seviye gereksinimi yok.
River: Hoppers minimum seviye 10, Birincil nitelik en az 5 olmalıdır olmalıdır.
Birincil nitelikler, Strength, Intelligence.
Forest: Hoppers minimum seviye 15, Birincil nitelik en az 5 olmalıdır olmalıdır.
Birincil nitelikler, Intelligence, Vitality, Agility.
Great Lake: Hoppers minimum seviye 20, Birincil nitelik en az 5 olmalıdır olmalıdır.
Birincil nitelikler, Intelligence, Vitality, Agility ve Strength.

Hoppers özelliklerinden en verimli şekilde faydalanmak için doğru özelliklere sahip NFT ile maceranın birincil nitelik ve seviye gereksinimlerini eşleştirmek gerekmektedir.

Breending Pool: Maceralar sayfasında karşımıza çıkan bu havuz sayesinde şans eseri Tadpoles çıkara bilirsiniz. Fertility niteliğinin yüksek olması şans oranını arttırmaktadır. Hoppers'i bu havuza 24 saatline gönderin ve 10 FLY ödeyerek Tadpoles çağırın, şanslıysanız sahip olabilirsiniz.

FLY Coin Nasıl Alınır?

FLY Coin içeriği oluşturduğumuz tarihte sadece Trader Joe`de listelenmektedir. Trader Joe, Avalance ağında barınan (dex) merkeziyetsiz borsa`dır. Platform üzerinden FLY coin almak için AVAX/FLY paritesini kullanarak işlem yapabilirsiniz.

 • MetaMask kripto para cüzdanını indirin ve hesap oluşturun. (bkz. MetaMask Nasıl Kurulur?)
 • MetaMask`a Avalance ağını ekleyin. (bkz. MetaMask'a Avalanche Eklemek)
 • Avalanche ağına AVAX gönderin.
 • Trader Joe resmi platform adresine gidin ve MetaMask cüzdanını bağlayın.
 • Swap sekmesi üzerinden AVAX/FLY Çiftini kullanarak takas işlemini gerçekleştirin.

Tebrikler, FLY coin alım işlemini tamamladınız, cüzdanda görülmesi için FLY Coin kontrat adresini eklemeyi unutmayın.

Hoppers Game (FLY) Coin Yorum

Hoppers game oyanamaya karar vermeden önce lütfen kendi detaylı araştırmanızı yapmayı unutmayın. Burada paylaşılan hiç bir bilgi %100 doğru olduğu anlamına gelmez ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bende bir Hoppers NFT satın alarak oyuna başladım, gerçekten kazanç sağlayacağınız NFT fiyatları 30 Avax fiyatından satılmaktadır. Buda bence çok yeni olan bir oyun için yatırım yapılması riski bir fiyat. Oyun içi ekonomik sistem gelecek vaat ediyor ve yol haritasında yapılacak çok fazla gelişmeden bahsediliyor.

Oyun içindeki maceraların kazanç sistemleri oylamalarla belli oluyor buda elinde FLY coin bulunduranların kendi kullana bildikleri havuza yatırım yapmalarına olanak sağlıyor. Bu özellik topluluk için olumlu bir özellik.

Oyun genel olarak benim hoşuma gitti ve şu an oynuyorum, ilerleyen dönemlerde tecrübe kazandıkça daha fazla detay ile içeriği güncellemeye devam edeceğim. Sizde merak ettiğiniz tüm soruları yorum kısmından iletebilirsiniz.

FLY coin nedir ve Hoppers Game nasıl oynanır sorularına cevap bulabileceğiniz içeriğin sonuna geldik. Daha fazlası için sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.

Önceki Gönderi Sonraki Gönderi
Yorum yok
Yorum Yaz
comment url