Kadena Ağına KDA Göndermek

Kadena Ağına KDA gönderme işlemini, başlangıç seviyesinde adım adım birlikte gerçekleştirmeye hazır mısınız?

Binance borsasında listelenmesiyle birlikte Kadena ekosistemi oldukça popüler hale gelmeye başladı. Özellikle ağ üzerinde çıkan projeler kripto para yatırımcıları tarafından yeni yeni keşfediliyor. Bu ağda çıkan yeni token'ler ile işlem yapabilmek içinse ağ üzerine KDA coin gönderip merkeziyetsiz borsalarda kripto takası yapmamız gerekiyor.Bu içerikte sizlerle Binance borsası üzerinden Zelcore cüzdana KDA coin gönderim işlemini gerçekleştireceğiz.

Kadena Ağına KDA Göndermek

Gönderme işlemine başlamadan önce borsa seçimi ve kripto para cüzdan seçimini yapmamız gerekiyor. Ben bu içerikte Binance borsasını ve Zelcore cüzdanını kullanmayı tercih ettim.

Eğer Binance borsasına üye değilseniz lütfen önce üyelik gerçekleştirin ya da aşağıdaki "Kadena ağını destekleyen borsalar" başlığından üyeliğiniz bulunan borsayı seçin.

Adım 1: Binance hesabına giriş yapın. Spot işlemler sekmesinden KDA coin satın alın. Sırasıyla önce "Cüzdan" ve ardından "Çekme" sekmesine tıklayın.


Adım 2: Binance borsasında satın alınan KDA coin'leri göndermek için "Cüzdan Adresine" ihtiyacımız var. Bunun için Zelcore cüzdana giriş yapıyoruz ve sağ tarafta bulunan varlıklar sekmesinden 'Kadena' seçiyoruz.


Adım 3: Açılan sayfada sol menüde "Teslim al" butonuna tıklayın.


Adım 4: Sağ sekmede görüntülenen "Hesap: k:a" ile başlayan bölüm size ait cüzdana adresidir. Lütfen doğru şekilde kopyaladığınızdan emin olun.


Adım 5: Artık Binance "Çekme" sayfasına geri dönebiliriz. Coin sekmesinde Kadena seçiyoruz. Adres bölümüne Zelcore kopyaladığımız cüzdan adresini yapıştırıyoruz. Ağ otomatik olarak eşleştikten sonra Çekilecek olan tutarı girerek "Çekme" butonuna tıklıyoruz.


Tebrikler.. güvenlik için bir E-mail ve Sms doğrulama sonunda Kadena ağına KDA gönderme işlemi başarıyla gerçekleşecektir.

Kadena Ağını Destekleyen Borsalar

KDA göndermek için Kadena ağını entegre etmiş diğer borsaları da kullanabilirsiniz. Borsa seçimi yaparken işlem ücreti ve işlem miktarı gibi limitleri değerlendirmenizi tavsiye ederim.

İlgili içerik : Binance Nasıl Kayıt Olunur?

Borsa İşlem Ücreti Çekme Limiti
OKEx Ücretsiz 0.001 KDA
OKCoin Ücretsiz 0.001 KDA
Binance 0.1 KDA 0.2 KDA
CoinEx 0.1 KDA 0.2 KDA
Bittrex 0.1 KDA 0.001 KDA
Kucoin 1 KDA 0.001 KDA
Gate.io 1 KDA 1.1 KDA

Yukarıda bulunan veriler borsaların inisiyatifinde değişebilir. Bu nedenle işlem yapacağınız tarihte güncel ücretleri kontrol edin. (KuCoin borsası üzerinden KDA çekim işlemleri uzun süredir askıya alınmıştır.)

Kadena Ağındaki Token'ler Nasıl Alınır?

Bir önceki "Kadene Ekosistemindeki Coinler" adlı içerikte bu ağ üzerinde hali hazırda satılan token'lerden bahsetmiştik. Zelcore cüzdana gönderdiğimiz KDA coin'leri Dex platformu üzerinden takas edebilirsiniz.

  • Aneda - Aswap (Chain 3'de çalışır.)
  • Kaddex (Chain 2'de çalışır.)

Zelcore cüzdanı üzerinden kullanmak istediğiniz platformun çalıştığı Chain'e KDA coinleri gönderin. Platform üzerinde "Connect Wallet" tıklayarak cüzdanı bağlayın ve takas işlemini gerçekleştirin.

5 adımda Kadene ağına KDA gönderme ve bu ağ üzerinde kripto para takası işlemini adım adım anlattığımız içeriğin sonuna geldik. Daha fazlası için sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Önceki Gönderi Sonraki Gönderi
Yorum yok
Yorum Yaz
comment url