Snailtrail (SLIME) Coin Nedir? Nasıl Oynanır?

Snailtrail nedir ve nasıl oynanır? SLIME coin nedir? ve çok daha fazla sorunun cevabı bu içerikte sizleri bekliyor.

Avalanche blockchain üzerinde başlatılmaya hazırlanan yepyeni bir PlaytoEarn oyunu sizlerle. Yakın tarihte Avalaunch üzerinde ön satışı yapılacak olan SLIME coin ile birlikte oyununda başlatılması bekleniyor.

Salyangozları farklı parkurlarda yarıştırarak, hem eğlenebilir hem de SLIME coin kazanabilirsiniz. Oyun içinde salyangozları geliştirerek daha fazla yarış kazanabilir, kuluçka makinesi ya da laboratuvarda yeni salyangoz NFT'ler üretebilirsiniz. Snailtrail oyunu ve SLIME coin hakkında daha fazla detay için lütfen okumaya devam edin.

Snailtrail Nedir ve Nasıl Oynanır?

Snailtrail, kendi oyun içi ekonomisi bulunan, salyangozların günlük görev, turnuva ve rekabetçi yarışlara katılarak ve ödül kazandığı NFT PlaytoEarn oyunudur. Projenin web sitesini ziyaret ettiğimizde bizi birbirinden farklı şirin salyangozlar karşılıyor. Yarışlar spiker eşliğinde, farklı parkur ve mesafelerde gerçekleştiriyor.


Snailtrail oynamak ise çok basit, MetaMask'ı kurun (bkz. MetaMask Nasıl Kurulur?), cüzdanı web sitesine bağlayın, Marketplace üzerinden bir salyangoz satın alın ve yarışlara katılın. Snailtrail oynamaya karar verdiyseniz ihtiyacınız olan bir çok bilgi bulunuyor.

Salyangoz Nft'lerin farklı özellikleri farklı parkurlarda çok daha verimli yarışmalarını sağlıyor, üreme, günlük görevler ve çok daha fazlası hakkında bilgi edinmeniz gerekiyor. Oyun içi mekanikler ise tam olarak şöyle.

İlgili içerik : MetaMask'a Avalanche Eklemek

Snail Salyangoz Özellikleri

Birbirinden farklı görünüm, özellik ve yeteneklere sahip yaklaşık 7.500 adet Snail bulunmakta. Yeni salyangozların üretimi oyun içinde mümkün olsa da yeni Snail mint edilmeyecek. NFT mint satışları 1 avax karşılığında yapıldı ve kısa süre içinde tükendi. Eğer sizde oyunu oynamak istiyorsanız seçeceğiniz salyangozun yarış özelliklerini dikkatlice incelemelisiniz.

Family (Aile): Salyangozlar 5 farklı aileden birine mensuptur. Bunlar toplam 7.500 adet olan NFT'nin nadirlik ve aynı zamanda yarış gücüne göre düzenlenmiştir. Salyangozlar 20 genden oluşur ve en baskın gen aileyi belirler. Her ailenin genini belirten bir harf bulunmaktadır. Aile sıralaması en nadirden en yaygına aşağıda listelendiği gibidir.

 1. Atlantis, aile gen simgesi 'X'
 2. Agate, aile gen simgesi 'A'
 3. Milk, aile gen simgesi 'M'
 4. Helix, aile gen simgesi 'H'
 5. Garden, aile simgesi 'G'

Class (Sınıf): Salyangozlar arasında 7 farklı sınıf bulunmaktadır. Oyun içinde günlük görev ve yarışlara katılarak sizde kendi salyangozunuza sınıf atlatabileceksiniz. Bu sayede salyangozları geliştirebilirsiniz. Sınıflar aşağıda paylaşıldığı gibidir.

 1. Genesis
 2. Master
 3. Expert
 4. Apprentice
 5. Initiate
 6. Novice
 7. Special

Adaptation (Adaptasyon): Salyangozlar farklı parkurlarda yarışmak zorunda ve her parkurun farklı koşulları bulunuyor. Sizin elinizdeki salyangozun adaptasyonu parkura uyuyorsa şanslısınız ve kazanma şansınız çok daha yüksek. Her salyangozun sadece 3 adaptasyona sahip olabileceğini unutmayın.

Kategori Uyarlamalar
Manzara Çöl, Dağ, Plaj, Buzul, Orman, Boşluk
Hava durumu Sıcak, Soğuk, Rüzgar, Islak, Kar, Fırtına
Atletizm Kaydır, Zıpla, Yuvarla, Atlat

Ayrıca marketten adaptasyon iksiri satın alabilir ve yarışta avantaj sağlamak için kullanabilirsiniz.

Üreme

Oyun içinde bir erkek ve bir dişi salyangozu çiftleştirerek yeni NFT saylangozlar elde edebilirsiniz. Ayda bir defa üreme yapılabiliyor ve Snailtrail gerekli seviyeye getirdikten sonra yarıştırabilir ya da market üzerinden satabilirsiniz. Üreme için iki yöntem bulunuyor.

 1. Kuluçka Makinesi: Eğer elinizde bir çift salyangoz varsa kuluçka makinesinde çiftleşmeyi başlatabilirsiniz. Eğer elinizde dişi salyangoz varsa marketten ücret karşılığında başka bir erkeğin genomunu satın alabilirsiniz. Çiftleşme ayda bir kez olabilir ve %99 ihtimalle tek %0.1 ihtimalle ikiz yavru doğabilir.
 2. Laboratuvar: Burada elinizde bulunan Snailtrail NFT yakarak yeni bir salyangoz üretebileceksiniz. Henüz aktif değil ve yeterli bilgi paylaşılmamış durumda.

Yarış Kazan

Elinizde özenle seçtiğiniz Snailtrail NFT olduğunu var sayarsak artık yarışmaya hazırsınız demektir. Yarışlar parkurlar üzerinde gerçekleşecek ve adil bir yarış olması için her Snailtrail kendi özelliklerine yakın olan rakipler ile eşleşecek.

SLIME coin kazanmanız için günlük görevler, sıralama ve rekabetçi yarışlara katılmanız gerekecek. Sıralama derecesi olan Snail'ler ayrıca ödüller alacağını lütfen unutmayın. Snailtrail nedir ve nasıl oynanır artık öğrendiğimize göre oyun ekonomisini beliryecek olan SLIME coin nedir inceleyelim.

İlgili içerik : Avaxtars (AVXT) Coin Nedir? Nasıl Oynanır?

SLIME Coin Nedir?

SLIME, Snailtrail NFT PlaytoEarn oyununun ana coin'dir. Platform üzerinde bir çok kullanım alanı bulunmaktadır. SLIME'nin platform üzerinde kullanılan tek coin olduğunu lütfen unutmayın. Bu durumda eğer oyun başarılı olursa iyi değerlenme şansı olacaktır. SLIME coin kullanım alanları şunlardır.

 • Rekabetçi Yarışlar
 • Kuluçka makinesi
 • Laboratuvar
 • Mikrodalga
 • Mikro işlemler (Kozmetik)
 • Yol haritası gerçekleştikçe daha fazla kullanım alanı geleceği ekip tarafından söyleniyor.

SLIME coin maksimum arzı 300.000.000 adettir ve daha fazla basılamaz, arzı sınırlıdır. Toplam arzın %48'i platformda yapılacak olan yarışlarda ödül üzere vermek için ayrılmıştır. Oyun içinde rekabet yarışları, günlük görevler ve turnuvalar için farklı oranlar ile 2 yıl boyunca dağıtım yapılması hedeflenmektedir.

Takım için maksimum arzın %12'si ayrılmıştır. 2 yıl boyunca kilitlidir. Ekip yaptıkları oyuna o kadar çok güveniyor ki 2 yıl boyunca hiç token almadan hizmet sağlamaya devam edecekler. Buda yatırımcıya güven veriyor.

Snailtrail (SLIME) Coin Yorum

Snailtrail platformu ve yerel belirteci SLIME coin daha yolun çok başında. Yinede yaptıkları NFT ve Token satışları büyük bir başarıyla gerçekleşti. Özellikle NFT'ler 25 Avax gibi yüksek miktarlarda ilk günden alıcı buldu. Buda bize oyun hakkında yatırımcıların olumlu bir bekleyiş içinde olduğunu açıkça gösteriyor.

SLIME coin'in ekip tarafından ayrılan miktarın 2 yıl boyunca kitli olması ekibin oyunu geliştirmeye devam edeceğinin göstergesi olabilir. Çok olumlu yönleri varmış gibi görülse de projenin ne kadar başarılı olacağı zaman içinde belli olacaktır. Bu nedenle yatırım yapmadan önce kendi temel analizinizi yapmayı unutmayın. Daha fazla bilgi için projenin resmi kanallarını ziyaret edebilirsiniz.

 • Website: https://www.snailtrail.art/
 • Twitter: https://twitter.com/SnailTrailGame
 • Discord: https://discord.com/invite/snailtrail
 • Telegram: https://t.me/+ykLLN6GkDuZlNDM0
 • Whitepaper: https://docs.snailtrail.art/

Snailtrail oyununu ve SLIME coin hakkında detaylı bilgiler içeren bu makale bilgilendirme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi içermez. Yatırım yapmadan önce lütfen kendi analizi yapmayı unutmayın.

Önceki Gönderi Sonraki Gönderi
Yorum yok
Yorum Yaz
comment url