The Miners of Kadenia (MOK) Coin Nedir?

The Miners of Kadenia ve yerel belirteci MOK'u erken aşamada keşfedebilecrğiniz kaliteli bir içerik sizleri bekliyor.

Kadena ekosistemi üzerinde başlatılan kaliteli projelerle birlikte popülerliğini artırmaya devam ediyor. The Miners of Kadenia gibi projeleri erken aşamada keşfederek topluluğun ön saflarında yer alabilirsiniz. Bu sayede topluluk için özel olarak yapılan etkinliklerden ayrıcalıklar kazanabilir projenin başarılı olmasıyla birlikte sizde yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Makalenin sonunda resmi The Miners of Kadenia kanallarını paylaşıyorum.

The Miners of Kadenia Nedir?


The Miners of Kadenia, Kadena ağında geliştirilen NFT Play to Earn GameFi protokolüdür. Ekip, Blockchain oyununun gerçekten ne anlama geldiğine dair yeni bir standart sağlamayı amaçladıklarını söylüyorlar.

The Miners of Kadenia benzersiz NFT'lere sahip olarak kendi evreninde MOK coin kazanmaya olanak sağlayan bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içinde kullanılacak olan NFT'ler Kadena ağında başlatılacak olan ilk NFT pazarı Marmalade uyumlu ve devrim niteliğinde akıllı sözleşmelerin kullanıldığı resmi web sitesinde belirtilmiş.

İlgili içerik : Kadena Ekosistemindeki Coinler

Kadena ağında bir ilk olması için oldukça önemli. Ayrıca platform içinde yapılan işlemlerden ücret alınmayacak olması neden Kadena ekosistemini seçtiklerini açıklayan cevaplardan sadece bir tanesi. Biliyorsunuz ki blockchain üzerinde yapılan işlemler çok maliyetli ve buda biz kullanıcılar için sorun. MOK kadena ile bu problemi ortadan kaldırmış gibi görünüyor.

Erken aşamada olduğumuz için temel analiz yapmak için gerekli olan bilgilere ulaşamıyoruz. IDO öncesi hem ekip ile ilgili kişisel bilgiler hemde proje ile ilgili tüm detayları içeren Whitepaper'ı yayınlayacaklarını resmi kanallardan duyurdular.

Telegram kanalı üzerinde yapılan soru cevap etkinliklerinde proje ile ilgili bir çok detay paylaşıyor ama teknik bir belgeye anlık olarak sahip değiliz.

MOK Coin Nedir?

MOK, The Miners of Kadenia platformunun yerel coin'i dir. Proje çok erken aşamada olduğu için tokenomik hakkında detaylı bilgiye şu anlık sahip değiliz. Telegram kanalından aldığım bilgiye göre Haziran ayı gibi MOK coin'i launchpad üzerinden başlatmayı planlıyorlar.

Benim şahit olduğum ilk etkinlikte ise katılımcılar arasından sadece 50 kişiye yaklaşan IDO için whitelist hakkı tanıdılar. Topluluk büyütmek adına MOK ekibi bu tarz etkinliklere devam edecektir, kaçırmamak için sizde topluluğa katılmayı unutmayın.

The Miners of Kadenia Resmi Kanallar

The Miners of Kadenia ait resmi kanallara buradan ulaşabilirsiniz. Ekip erken benimseyen topluluk üyeleri için Airdrop, roller ve farklı etkinliklerin yapılacağını söylüyor. Bu önceliklerden faydalanmak için topluluğa katılın.

  • Web site: https://themok.io/
  • Twitter: https://twitter.com/MinersOfKadenia
  • Telegram: https://t.me/TheMinersofKadenia
  • Discord: https://discord.com/invite/theminersofkadenia
  • Medium: https://medium.com/@TheMinersOfKadenia

Ayrıca, The Miners of Kadenia ile ilgili yeni haber ve gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Önceki Gönderi Sonraki Gönderi
Yorum yok
Yorum Yaz
comment url